»

Fotograaf

 

Sometimes you will never know the true value of a moment, until it becomes a memory.-Dr. Seuss

mv (2 of 2)PINIMAGEMinu nimi on Maarja. Mulle meeldib mõelda, et ma olen rohkem mälestuste, mitte fotode püüdja. Minu peres on kasvamas kolm last ja et meil mingil juhul igav ei hakkaks, siis kaks koera ka 🙂  Emana tean kui kiiresti aeg nende pisikeste printside ja printsessidega vuhiseb ja kui tähtis on neid hetki jäädvustada. Oma sessioonidel pean väga tähtsaks iga lapse “tõelise mina” avastamist. Vahel võib see olla väljakutse, aga võtan selle rõõmuga vastu. Kui ma pärast sessiooni arvutist valminud fotosid vaatan, panevad alati minu südame sulama just need ehedad hetked. Hetked, mil lapsed ennast täiesti vabaks lasevad või lausa oma mõtetesse vajuvad. Just laste sellise lihtsa ja siira oleku tõttu on minu lemmikuks pere pisemate pildistamine.

Minu hoole ja armastusega fotostuudioks valminud ruum on sisustatud väga lihtsalt ja rahulikes pastelsetes toonides. Sellist joont katsun enamasti hoida ka oma fotodes. Kasutan vastsündinute ning beebide pildistamisel küll erinevaid aksessuaare, rekvisiite ja kangaid , sest see annab mulle võimaluse igale sessioonile natukene midagi loomingulist lisada, aga pean alati silmas, et see ei varjutaks lapse ainulaadset ilu.

Olen väga tänulik kõikide klientide usalduse, innustavate sõnade ja laste soojade kallistuste eest! See on minu suurim motivatsioon sellel põneval teel edasi liikumiseks! Aitäh teile!

Et ka enda pere kasvamist jäädvustada, saada mulle kiri või helista! Kontaktandmed leiab siit.

 

 

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*