Koolitused/workshopid

Mul on hea meel teatada, et koostöös 35mm´ga viin juulikuus läbi koolituse kõigile, kes soovivad saada teadmisi vastsündinute pildistamisest. Koolitus toimub 15-16/17 juuli ja kohti on koolitusel kaheteistkümnele inimesele.  Esimesel päeval on teoreetiline ja teisel praktiline osa. Kui osalejaid on seitse või rohkem jaguneb praktilise osa jaoks grupp kaheks ja teise grupi praktika on 17.07. Kellaajad on hetkel veel täpsustamisel. Teoreetiline osa toimub aadressil Tulika põik 4 ja praktiline osa minu stuudios, Kopli 25.

Aga juba juuli esimesel nädalavahetusel ootan enda stuudiosse viite huvilist, et selgeks õppida fotograafi algtõed ja panna need kohe praktikas proovile. Allpool kirjutan kõigest lähemalt. Vastsündinu koolitusele saate registreeruda siin: http://fotokoolitus.ee/toode/fotokoolitus-sissejuhatus-vastsundinute-pildistamise-maailma-15-ja-16-17-juuli/ ja oma koha broneerimiseks praktilise fotograafia koolitusele kirjutage mulle: maarja.viisileht@gmail.com. Oootan teid väga! 🙂

 

“Sissejuhatus vastsündinute pildistamise maailma „ 15.07-16.07.2016

 

Koolitus “Sissejuhatus vastsündinute pildistamise maailma „ on mõeldud kõigile fotohuvilistele ja hobifotograafidele, kes soovivad saada teadmisi vastsündinute pildistamisest.

Käsitleme järgmisi teemasid:

Mida on vastsündinu pildistamiseks vaja?

Kuidas luua beebi jaoks hea keskkond?

Kuidas tagada beebi turvalisus?

Kuidas beebit vajadusel lohutada ja tema soovidest aru saada?

Millist valgusallikat ja kuidas kasutada?

Milliseid aksessuaare beebide pildistamiseks valida?

Milliseid kaamera seadeid ja tehnikat kasutada?

Kuidas vastsündinuid poseerida?

Mida silmas pidada kui pildistad vastsündinut vanemate ja õdede-vendadega.

Millised on head/halvad nurgad pildistamiseks?

Ootuste seadmine.

 

Osalustasu 100 eurot, kiirematele 90.

 

Praktiline workshop algajatele 02-03.07.16 

18.06 algusega 14:00-ca 17:00

19.06 alates 13:00 (iga osaleja jaoks kuni 45 minutit)

Oled ostnud endale peegelkaamera, aga kasutad endiselt mugavaid automaatrežiime? Siis on see koolitus just sinule mõeldud. Saad teada kuidas kontrollida kaamerat ja valgust, et oma nägemust teostada. Koolitus on eelkõige portreefoto võtmes ja teisel päeval saab iga osaline stuudios minu juhendusel enda modelliga 45 minutit pildistada. Võta kaasa sõber, laps, ema või mees..valik on sinu. Ainult väga väikeseid lapsi ei tasu kaasa võtta ,sest nii läheb ilmselt “modelliga” tegelemiseks rohkem aega kui uute teadmiste omandamiseks.

 

Käsitletavad teema:

ava, säri, iso, valgetasakaal jms põhilised kaamera seadmes

kuidas valida fototehnikat

kompositsioon

loomulik ja stuudio valgustus

 

Koolitusele tulles võiksid teada kus sinu kaamera mis nupp asub. Ehk siis kasvõi põgus tutvus manuaaliga tuleb kasuks 🙂 Kogu workshop on praktiliste teadmiste võtmes, seega hunnikuga pabermaterjali kaasa ei saa. Kes soovivad võivad vihiku ja pastapliiatsi kaasa võtta, et jooksvalt märkeid teha. Koolitusel ei räägi me fotograafia ajaloost, ega kaamera ehitusest, vaid keskendume praktilistele teadmistele, mida kohe kasutada saate. Seetõttu kindlasti kaamera kaasa!

 

Osalustasu 65 eurot.  Koolitus toimub kui on vähemalt 4 osavõtjat.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga