Lapseootuse fotosessioon

Palju palju õnne beebiootuse puhul! Sinu juurde on peagi tulemas üks väikene ime, kelle saabumine muudab sinu elu. Ka siis kui ta pole pere kõige esimene.  Mõned naised tunnedvad  ennast sellel ajal säravamana kui kunagi varem, aga palju on ka neid, kes pigem kaamerasilma eest kõrvale põikaks. Kolme lapse emana olen kogenud nii ühte kui teist tunnet, aga täna aastaid hiljem on mul väga kahju, et oma esimest lapseootust fotodelt meenutada ei saa. Professioonaalne fotograaf oskab pildistamiseks leida parimad poosid, valguse ja pildistamise nurgad, et just Sinu ainulaadne ilu esile tuua. Seega ei tasu muretseda kui Sa tunned, et kaamera ees olemist just ei naudi. Minu juhendamisel tunned ennast peagi mugavalt. Lase endale teha kaunis fotojumestus, pane selga mõni stuudios olevatest kleitidest ja püüame Sinu ootusaja fotodele.

Hea teada:

*Parim aeg lapseootuse pildistamiseks on enamasti 32.-36. rasedusnädalal. Ehk siis kui kõht on juba päris suur, aga ebamugavus veel väga ei sega.

*Pooletunnise sessioni jooksul valmib 15 fotot ja jõuab soovikorral ka ühe riiete vahetuse teha, tunniajase sessiooni korral 3-4.

*Kui soovite pilte ka paljast kõhust oleks hea sessioonile tulles kanda mugavaid riideid, mis ei jäta kehale jälgi.

*Stuudios on ka kleite, kangaid ja aksessuaare, millest kleite valmistada, aga võite ka midagi enda riidekapist kaasa võtta. Mõned stuudios olevad kleidid on nähtavad  SIIT. NB! Ei ole kogu valik.

*Väga suuri ehteid lapseootuse sessioonile pole vaja, eriti käevõrusid ja kellasid, sest need võivad tähelepanu kõhult hoopis endale tõmmata.

*Hea fotojumestus enne pildistamist on alati hea mõte. Soovikorral saan aidata meigikunstniku leidmisel .

Rõõmsa kohtumiseni!

Minu kontaktandmed leiad siit.