Lapseootuse fotosessioon

Palju palju õnne beebiootuse puhul! Sinu juurde on peagi tulemas üks väikene ime, kelle saabumine muudab sinu elu. Ka siis, kui ta pole pere kõige esimene.  Mõned naised tunnevad ennast sellel ajal säravamana kui kunagi varem, aga palju on ka neid, kes pigem kaamerasilma eest kõrvale põikaks. Kolme lapse emana olen kogenud nii ühte kui teist tunnet. Täna, aastaid hiljem, on mul aga väga kahju, et oma esimest lapseootust fotodelt meenutada ei saa.

Professionaalne fotograaf oskab pildistamiseks leida parimad poosid, valguse ja pildistamise nurgad, et just Sinu ainulaadne ilu esile tuua. Seega ei tasu muretseda kui Sa tunned, et kaamera ees olemist just ei naudi. Minu juhendamisel tunned ennast peagi mugavalt. Lase endale teha kaunis fotojumestus, pane selga mõni stuudios olevatest kleitidest või leia valik enda garderoobist ja püüame Sinu ootusaja fotodele.

Hea teada:

*Parim aeg lapseootuse pildistamiseks on enamasti 30.-36. rasedusnädalal. Ehk siis kui kõht on juba hästi nähtav, aga ebamugavus veel väga ei sega.

*Sessiooni jooksul jõuab soovikorral ka riideid vahetada, kui palju, oleneb sessiooni pikkusest. Keskmiselt poole tunni jooksul 2 ning tunniajase sessiooni korral 4 korda

*Kui soovite pilte ka paljast kõhust, oleks hea sessioonile tulles kanda mugavaid riideid, mis ei jäta kehale jälgi.

*Palun pea meeles, et kui soovid pildistamise jooksul riideid vahetada, siis võiks pesu olla ihuvärvi ja ka küünelakk ning jumestus olla neutraalsed. See aitab luua ühtse terviku kõikide erinevate riietuste ning aksessuaaridega. Alati võid nõu küsimiseks minu poole pöörduda.

*Väga suuri ehteid lapseootuse sessioonile pole vaja, eriti käevõrusid ja kellasid. Need tõmbavad tähelepanu kõhult hoopis endale.

*Hea fotojumestus enne pildistamist on alati hea mõte, samuti professioonaali poolt sätitud soeng. Soovikorral saan aidata meigikunstniku leidmisel.

Kui sul on Pinterest´i konto, siis võid ka inspiratsiooniks siia vaadata: https://www.pinterest.com/maarjaviisileht

Rõõmsa kohtumiseni juba Sinu beebiootuse pildistamisel!

Minu kontaktandmed leiad siit.  

UA-140689522-1