Laste ja suuremate beebide fotosessioon

Kui soovid oma beebiga pildistama tulla, aga ta on veel väiksem kui kolmekuune, siis pead broneerima vastsündinu sessiooni, sest pisikestega on paratamatult ajakulu suurem. Kui beebi juba iseseisvalt ning kindlalt pead hoiab, ca 3 kuu vanuselt või kindlalt istub, ca 8 kuu vanuselt, siis võite valida sessiooni tavapakettide seast. Arvestama siiski peab, et nii pisikesed üldiselt üle poole tunni vastu ei pea. Alla aastastele on mul ka mõned riietused ning aksessuaarid pakkuda, rohkem küll tüdrukutele.

Sealt edasi on igas vanuses lapsed oodatud perepiltidele, aga ei tasu unustada, et ka suurematele meeldib kui tähelepanu ainult neil on. Juba koolilastele ja eriti teismelistele võiks pakkuda võimalust, et sessioon on ainult neile pühendatud. See on näiteks hea idee sünnipäevakingiks, alati võib ka mõne sõbra julgustuseks kaasa võtta. Aga kui laps vähegi julgeb, siis soovitan vanematel eemal oodata, sest enamus suuremaid lapsi tunnevad vanema pilgu alt eemal olles ennast vabamalt.

Ka siin saan soovikorral riietusega abiks olla. Teismelistel on kindlasti juba enda väljakujunenud stiil, aga fotode jaoks, mis säilivaid aastaid, tasub siiski mõned asjad läbi mõelda. Näiteks see, et teatud aksessuaarid või logod, mis täna on väga popid, ei pruugi seda juba paari aasta pärast olla. Muidugi ma julgustan kõiki oma stiili julgelt väljendama, aga samas mulle meeldib oma fotodel ka teatud aegumatut joont hoida. Ehk siis tasuks vältida suuri logosid ja ehk ka spordijalanõusid, kui just tegemist ei ole suure spordihuvilise või trennipoisi-tüdrukuga. Ka huvialade kaasamine sessioonile on igati hea idee. Samas võivad ka telefon või kõrvaklapid aksessuaarideks olla, see oleks tänapäeval kindlasti paljude laste reaalsuse tõene peegeldus 🙂

Kui sul on Pinterest´i konto, siis võid ka inspiratsiooniks siia vaadata: https://www.pinterest.com/maarjaviisileht

Minu kontaktandmed leiad siit. 

UA-140689522-1